درباره ما

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش 
یکی از مجموعه رستوران های زنجیره ای شاندیز، رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش است و از سال 1394 خورشیدی همه روزه پذیرای مهمانان و مسافرین عزیز است.

ظرفیت و وسعت رستوران شاندیز صفدری ساحلی چقدر است؟
این رستوران با ظرفیتی حدود 900 نفر به عنوان بزرگترین رستوران ساحلی ایران شناخته شده و همانند سایر رستوران های این مجموعه از کیفیت بسیار بالا برخوردار است.

آدرس رستوران صفدری ساحلی کیش؟
رستوران شاندیز صفدری در کنار ساحل کلبه هور جزیره کیش و نزدیک به ساحل کشتی یونانی قرار گرفته است.

کیفیت غذای رستوران صفدری ساحلی چگونه است؟
رستوران صفدری ساحلی کیش با استانداردترین و به روزترین غذاهای ایرانی و با کیفیت ترین غذاها به صورتی که هر چند روز یک بار این غذاها توسط مرکز  بهداشت کیش چک می شود  به  دست  مسافرین عزیز  رسیده و تا بحال پس از 8 سال مسافرین که برای یک بار این رستوران را امتحان می کنند به دیگران نیز پیشنهاد می کنند.

آیا موزیک زنده در رستوران صفدری ساحلی اجرا می شود؟
 اجرای موسیقی زنده توسط بهترین بند موزیک در ایران که شامل مرد سپیدپوش جزیره کیش امیر عبدالله خواننده ای که با زبان فارسی و عربی و تمپوزن قهار محمد نجفی  که با حرکات خارق العاده خود مهیج ترین شب را برای شما مسافرین عزیز
به ارمغان می آورد.

شاندیز صفدری ساحلی در کجا قرار گرفته است؟
قرارگیری رستوران صفدری ساحلی در مسیر پیست دوچرخه سواری  کنار آبهای خلیج نیلگون فارس،نزدیک به کشتی یونانی و کلبه هور چشم انداز بسیار زیبایی را به وجود آورده است که مسافرین هم می توانند از موزیک زنده خلیج همیشه فارس
و غذاهای خوشمزه این رستوران را همه و همه در رستوران شاندیز صفدری ساحلی لذت ببرند و هم در کنار دریا عکس هاس یادگاری از خود به یادگار بگیرند که سالهای سال خاطره این عکسها برایشان ماندگار خواهد بود 

پدر شیشلیک ایران کجاست؟ 
می توان گفت پدر شیشلیک ایران شیشلیک های رستوران شاندیز صفدری ساحلی است و  حرف اول را می زند و این غذای خوشمزه در کنار سایر غذاهای ایرانی، دریایی و فست فود در این مجموعه سرو می شود.

بانجی جامپینگ رستوران صفدری ساحلی چیست؟
از امکانات تفریحی و جذاب این مجموعه می توان به بانجی جامپینگ آن اشاره کرد. فرم سکوی پرتاب بانجی جامپینگ این جزیره حرف انگلیسی S است و اول اسم Shandiz است از دیگر امکانات این مجموعه ارسال غذای رایگان برای رفاه بیشتر مشتریان است.

منوی غذای رستوان صفدر ساحلی  چیست؟
شیشلیک مخصوص صفدری ساحلی
ماهیچه مخصوص صفدری ساحلی 
گردن مخصوص صفدری ساحلی
کباب لقمه مخصوص صفدری ساحلی
جوجه کباب با استخوان مخصوص صفدری ساحلی
کباب برگ مخصوص صفدری ساحلی
کباب بختیاری مخصوص صفدری ساحلی
کباب مخلوط ( شیشلیک،برگ،جوجه) مخصوص صفدری ساحلی 
کباب فیله مخصوص صفدری ساحلی
چلو کره ایرانی 

​​​​​​​برای اطلاع از قیمت منوی رستوران صفدری ساحلی و رزرو به سایت رستوران شاندیز صفدری ساحلی مراجعه کنید.

فهرست